HİZMETLERİMİZ

Antalya Organizasyon

ORGANİZASYON HİZMETLERİ

ORGANİZASYON DENİNCE AKLA

İÇERİSİNDE

  • Mekan
  • Renk Yönetimi
  • İhtişam
  • Görsellik
  • Tanıtım
  • Sunum
  • Karşılama
  • Dikkat

ORGANİZASYON HİZMETLERİMİZ

Açılış, Yeni Ürün Lansmanı Yıldönümü Organizasyonları Sosyal Sorumluluk Projeleri, Özel günler.

ve Dahası işte bu

Sosyolojide "Organizasyon", insanların elle tutulabilen veya tutulamayan bir ürün oluşturmak için belli bir amaç doğrultusunda yaptıkları planlı ve eş güdümlü hareketlerdir. Bu hareketler (işler) genellikle formel bir üyelik gerektirir ve belli bir yapı (kurallar) altında gerçekleşir. Sosyoloji organizasyonları planlanmış ve biçimsel organizasyonlar, plansız ve biçimsel olmayan (kendiliğinden oluşmuş) organizasyonlar olarak ikiye ayırmaktadır. Kurumsal bir perspektiften bakıldığında organizasyon öğelerin oluşturduğu sürekli bir yapıdır. Bu öğeler ve hareketleri kurallar tarafından belirlenir. Böylece belli bir iş, eş güdümlü, iş bölümüne ve uzmanlaşmaya dayalı bu sistem sayesinde yerine getirilebilecektir.

AJANS HİZMETLERİ
 

AJANS HİZMETLERİ

Kurumsal Kimlik Çalışmaları, Logo, Amblem, Slogan, Maskot Yaratımı ve Tasarımları, İnternet Sitesi Tasarımları, Animasyonlu Reklam Cıngılları, Basın Yayın İlanları.

 

MATBAA HİZMETLERİ

Afiş, İnsört, Matbuu Dökümanlar, Dergi, Katalog, Broşür, El İlanı, Etiket, Magnet, Kartvizit, Baskılı Poşet-Kutu-Ambalaj Tasarımları.

Demo Image
 

ORGANİZASYON HİZMETLERİ

Açılış, Yeni Ürün Lansmanı Yıldönümü Organizasyonları Sosyal Sorumluluk Projeleri, Özel günler.

Demo Image
 

IN-OUT DOOR REKLAMLARI

Tabela, Totem, Kayan Yazı, Yönlendirme Levhaları, İç mekan ve Dış Mekan Aydınlatmaları, Ev ve Ofis iç Mekan Görsel Tasarımları, One Way Vision, Folyo Kesim, Folyo Baskı, Branda Baskı, Araç Kaplama, Stand Tasarımları, Display Ürünler.

Demo Image
 

PROMOSYON HİZMETLERİ

Ajanda, Masa Setleri, Sümen Çeşitleri, Evrak Çantaları, Metal-Plastik ve Geri Dönüşümlü Kalem ve Setleri, USB Bellek, Şemsiye, Şapka, T-Shirt,Saatler, Çakmak, Tekstil Ürünleri, Mause Pad, Bardak Altlığı, Oto Kokusu, Takvim, Dijital Ürünler.

Demo Image
 

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Plastik Kart(Fatura Kartı-Havlu Kartı-Manyetikli Oda Kartları-Çipli Oda Kartları-Personel Kartları), Boyun Askı İpleri, Madalya, Rozet, Kupa, Plaket, Tekstil Ürünleri, Flama, Bayrak, Balon,

BİZE ULAŞIN

TASARIM-ÜRETİM-SATIŞ